Security Questions (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Question
bn: প্রশ্ন
