Security Questions (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: user
bs: korisnik

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Settings
bs: Postavke

en: Question
bs: Pitanje
