Security Questions (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: user
cs: uživatel

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Settings
cs: Nastavení

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: Question
cs: Otázka

en: Answer
cs: Odpověď

en: Change
cs: Změnit

en: Login attempt failed for %user.
cs: Neúspěšný pokus o přihlášení %user.

en: Questions
cs: Otázky

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
cs: Je nám líto, ale zadané uživatelské jméno a heslo není platné. <a href="@password">Zapomněli jste heslo?</a>.
