Security Questions (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: user
cy: defnyddiwr

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Before
cy: Cynt

en: After
cy: Ar ôl

en: Question
cy: Cwestiwn

en: Login attempt failed for %user.
cy: Ymgais mewngofnodi wedi methu i %user.

en: Questions
cy: Cwestiynau

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
cy: Mae'n ddrwg gen i, methu adnabod yr enw defnyddiwr nag y cyfrinair. <a href="@password">A ydych wedi anghofio eich cyfrinair?</a>.
