Security Questions (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: user
da: bruger

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Settings
da: Indstillinger

en: Before
da: Før

en: After
da: Efter

en: Question
da: Spørgsmål

en: Answer
da: Svar

en: Change
da: Skift

en: Login attempt failed for %user.
da: Login-forsøg mislykkedes for %user.

en: Questions
da: Spørgsmål

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
da: Ukendt brugernavn eller adgangskode. <a href="@password">Har du glemt din adgangskode?</a>
