Security Questions (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: user
el: χρήστης

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: Question
el: Ερώτηση

en: Change
el: Αλλαγή

en: Login attempt failed for %user.
el: Απέτυχε η απόπειρα εισόδου για το λογαριασμό %user.

en: Questions
el: Ερωτήσεις

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
el: Δυστυχώς, το όνομα λογαριασμού ή το συνθηματικό εισόδου δεν αναγνωρίζεται. <a href="@password">Ξεχάσατε το συνθηματικό εισόδου σας;</a>
