Security Questions (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: user
eo: uzanto

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Settings
eo: Agordoj

en: Question
eo: Demando

en: Login attempt failed for %user.
eo: Ensaluta provo malsukcesis por %user.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
eo: Pardonu, nerekonita uzantnomo aŭ pasvorto. <a href="@password">Ĉu vi forgesis vian pasvorton?</a>
