Security Questions (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: user
es: usuario

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Yes
es: Sí

en: Settings
es: Configuración

en: Before
es: Antes

en: After
es: Después

en: Question
es: Pregunta

en: Answer
es: Respuesta

en: Change
es: Cambiar

en: Login attempt failed for %user.
es: Intento de inicio de sesión fallido para %user.

en: Questions
es: Preguntas

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
es: Lo sentimos. No reconocemos el nombre de usuario o la contraseña. <a href="@password">¿Olvidó su contraseña?</a>
