Security Questions (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Question
eu: Galdera

en: Change
eu: Aldatu

en: Login attempt failed for %user.
eu: Konexio-saioak huts egin du %user erabiltzailearentzako.

en: Questions
eu: Galderak

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
eu: Barkatu. Erabiltzaile izenak edo pasahitzak ez du zuzena ematen. <a href="@password">Pasahitza ahaztu al duzu?</a>
