Security Questions (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Settings
fi: Asetukset

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: Question
fi: Kysymys

en: Answer
fi: Vastaa

en: Change
fi: Muuta

en: Login attempt failed for %user.
fi: Käyttäjän %user kirjautumisyritys epäonnistui.

en: Questions
fi: Kysymykset

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
fi: Tuntematon käyttäjätunnus tai salasana.  <a href="@password">Oletko unohtanut salasanasi?</a>

en: Number of questions
fi: Osioiden lukumäärä
