Security Questions (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: Change
gu: ફેરફાર
