Security Questions (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Before
hi: पहले

en: After
hi: बाद में

en: Question
hi: सवाल

en: Change
hi: परिवर्तन

en: Login attempt failed for %user.
hi: सदस्य %user का आने की सूचना देने का प्रयास असफल रहा।

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
hi: माफ करे!  यह सदस्य नाम या कूटशब्द पहचाना नही जा रहा है. <a href="@password">क्या आप अपना कूटशब्द भूल गए हैं?</a>
