Security Questions (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Settings
hu: Beállítások

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: Question
hu: Kérdés

en: Answer
hu: Válasz

en: Change
hu: Változtat

en: Login attempt failed for %user.
hu: %user bejelentkezése sikertelen.

en: Questions
hu: Kérdések

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
hu: Ismeretlen felhasználó vagy hibás jelszó. <a href="@password">Új jelszó igénylése</a>

en: Number of questions
hu: Kérdések száma

en: Protection Mode
hu: Védett mód
