Security Questions (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: user
jv: panganggo

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Settings
jv: Sétingan

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: Question
jv: Pitakonan

en: Login attempt failed for %user.
jv: Kegagalan login kanggo %user.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
jv: Pangapunten, jeneng panganggo utawa tembung sandhiné ora dikenali. <a href="@password">Sampéyan lali karo tembung sandhiné?</a>
