Security Questions (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Question
ka: შეკითხვა

en: Change
ka: შეცვლა

en: Login attempt failed for %user.
ka: %user-ის სისტემაში შესვლა ვერ მოხერხდა.
