Security Questions (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Question
ku: پرسیار

en: Login attempt failed for %user.
ku: چونە ژورەوە سەرکەتوو نەبوو بۆ بەکارهێنەری %user.
