Security Questions (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍
