Security Questions (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: Question
mn: Асуулт

en: Answer
mn: Хариулт
