Security Questions (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: Question
mr: प्रश्न

en: Login attempt failed for %user.
mr: %user ची येण्याची नोंद असफल
