Security Questions (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Settings
nl: Instellingen

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Question
nl: Vraag

en: Answer
nl: Antwoord

en: Change
nl: Wijzigen

en: Login attempt failed for %user.
nl: Login mislukt voor %user.

en: Questions
nl: Vragen

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
nl: Gebruikersnaam of wachtwoord is onbekend. <a href="@password">Bent u uw wachtwoord vergeten?</a>

en: Number of questions
nl: Aantal vragen
