Security Questions (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: user
nn: brukar

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Answer
nn: Svar

en: Login attempt failed for %user.
nn: Innloggingsforsøk feila for %user.
