Security Questions (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Settings
oc: Paramètres

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: Change
oc: Modificar

en: Login attempt failed for %user.
oc: Fracàs de connexion per %user.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
oc: O planhèm, nom d'utilizaire o senhal pas reconegut. <a href="@password">Avètz doblidat vòstre senhal ?</a>
