Security Questions (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Question
pa: ਸਵਾਲ
