Security Questions (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: user
fa: کاربر

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Before
fa: قبل از

en: After
fa: بعد

en: Question
fa: سوال

en: Change
fa: تغییر

en: Login attempt failed for %user.
fa: تلاش %user برای ورود با شکست مواجه شد.
