Security Questions (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Change
ps: بدلون
