Security Questions (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: user
pt: usuário

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Settings
pt: Configurações

en: Before
pt: Antes

en: After
pt: Depois

en: Question
pt: Pergunta

en: Answer
pt: Resposta

en: Change
pt: Mudar

en: Login attempt failed for %user.
pt: Tentativa de login falhou para %user.

en: Questions
pt: Questões

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
pt: Desculpe, nome de usuário ou senha não reconhecidos.   <a href="@password">Você esqueceu sua senha?</a>
