Security Questions (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: user
ro: utilizator

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Settings
ro: Setări

en: Before
ro: Anterior

en: After
ro: După

en: Question
ro: Întrebare

en: Answer
ro: Răspuns

en: Change
ro: Modificare

en: Login attempt failed for %user.
ro: Încercare eşuată de autentificare pentru %user.

en: Questions
ro: Întrebări

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ro: Ne pare rău, numele de utilizator sau parola sunt eronate. <a href="@password">V-aţi uitat parola?</a>
