Security Questions (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: user
se: geavaheaddji

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
se: Amas geavaheaddjinamma dahje čoavddasátni <a href="@password">Leat go vájálduhttán čoávddasáni?</a>
