Security Questions (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Question
sl: Vprašanje

en: Login attempt failed for %user.
sl: Neuspešen poizkus prijave za uporabnika %user.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sl: Žal, uporabniško ime ali geslo sta napačni. <a href="@password">Ste pozabili geslo?</a>
