Security Questions (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Question
sq: Pyetja

en: Login attempt failed for %user.
sq: Përpjekja e identifikimit dështoi për përdoruesin %user.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sq: Më vjen keq, emër apo fjalëkalim i pasaktë përdoruesi. <a href="@password">Keni harruar fjalëkalimin tuaj?</a>
