Security Questions (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: user
sv: användare

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Settings
sv: Inställningar

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter

en: Question
sv: Fråga

en: Answer
sv: Svar

en: Change
sv: Ändra

en: Login attempt failed for %user.
sv: Inloggning misslyckades för %user.

en: Questions
sv: Frågor

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sv: Tyvärr, okänt användarnamn eller lösenord. <a href="@password">Har du glömt ditt lösenord?</a>

en: Number of questions
sv: Antal frågor
