Security Questions (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Before
tr: Önce

en: After
tr: Sonra

en: Question
tr: Soru

en: Answer
tr: Cevap

en: Change
tr: Değiştir

en: Login attempt failed for %user.
tr: %user için giriş denemesi başarısız.

en: Questions
tr: Sorular

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
tr: Üzgünüz, kullanıcı adı veya parola tanınmıyor. <a href="@password">Parolanızı mı unuttunuz?</a>

en: Number of questions
tr: Soru sayısı
