Security Questions (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: user
uk: користувач

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Settings
uk: Налаштування

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: Question
uk: Питання

en: Answer
uk: Відповідь

en: Change
uk: Змінити

en: Login attempt failed for %user.
uk: Невдала спроба входу для користувача %user.

en: Questions
uk: Питання

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
uk: Вибачте, ім'я користувача або пароль невірні. <a href="@password">Забули пароль?</a>

en: Number of questions
uk: Кількість питань
