Security Questions (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: user
ur: صارف

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات
