Security Questions (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: user
vi: người dùng

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Before
vi: Trước

en: After
vi: Sau

en: Question
vi: Câu hỏi

en: Answer
vi: Trả lời

en: Change
vi: Thay đổi

en: Login attempt failed for %user.
vi: Các lần đăng nhập bị thất bại của %user.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
vi: Rất tiếc, hệ thống không tìm thấy tên đăng nhập hoặc mật khẩu vừa được nhập. <a href="@password">Quên mật khẩu?</a>
