Security Questions (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Change
az: Dəyişmək

en: Login attempt failed for %user.
az: %user üçün giriş cəhdi uğursuz oldu.
