Security Questions (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Settings
be: Налады

en: Question
be: Пытанне

en: Answer
be: Адказ

en: Change
be: Змяніць

en: Login attempt failed for %user.
be: Памылка ўваходу ў сістэму для %user.

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
be: Няправільны пароль або імя карыстальніка.  <a href="@password">Аднавіць пароль?</a>
