Security Questions (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Question
bo: དྲི་བ

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས

en: Login attempt failed for %user.
bo: %user་ཡིས་ནང་འཇུག་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
bo: དགོངས་དག་ཞུ། རྒྱུས་མེད་པའི་སྤྱོད་མཁན་མིང་ངམ་གསང་གྲངས། <a href="@password">གསང་གྲངས་བརྗེད་སོང་བ་ཡིན་ནམ།</a>
