Security Questions (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: user
fr: utilisateur

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Settings
fr: Paramètres

en: Before
fr: Avant

en: After
fr: Après

en: Answer
fr: Réponse

en: Change
fr: Modifier

en: Login attempt failed for %user.
fr: Échec de connexion pour %user.

en: Add question
fr: Ajouter une question

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
fr: Désolé, nom d'utilisateur ou mot de passe non reconnu. <a href="@password">Avez-vous oublié votre mot de passe ?</a>

en: Number of questions
fr: Nombre de questions

en: Protection Mode
fr: Mode de protection
