Security Questions (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Question
hy: Հարց

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
hy: Ներողություն, բայց ձեր գաղտնաբառը սխալ է խնդրում ենք օգտվեք <a href="@password">վերականգնման համակարգից։</a>
