Security Questions (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: user
id: anggota

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Settings
id: Pengaturan

en: Before
id: Sebelum

en: After
id: Sesudah

en: Question
id: Pertanyaan

en: Answer
id: Jawab

en: Change
id: ubah

en: Login attempt failed for %user.
id: Usaha login gagal untuk %user.

en: Questions
id: Soal

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
id: Mohon maaf, nama anggota atau sandi tidak dikenal. <a href="@password">Apakah anda lupa sandi anda?</a>
