Security Questions (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: user
it: utente

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Yes
it: Sì

en: Settings
it: Impostazioni

en: Before
it: Prima

en: After
it: Dopo

en: Question
it: Domanda

en: Answer
it: Risposta

en: Change
it: Cambia

en: Login attempt failed for %user.
it: Tentativo di accesso fallito per %user.

en: Questions
it: Domande

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
it: Spiacente, password o nome utente non riconosciuti. <a href="@password">Hai dimenticato la password?</a>
