Security Questions (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Questions
my: မေးခွန်းများ
