Security Questions (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Question
ne: प्रश्न

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ne: माफ गर्नुहोला अपचरित प्रयोगकर्ता वा गोप्यशब्द   <a href="@password">के तपाईले आफ्नो गोप्यशब्द बिर्सिनु भयो ?</a>
