Security Questions (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: user
ru: пользователь

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Before
ru: До

en: After
ru: После

en: Question
ru: Вопрос

en: Answer
ru: Ответ

en: Change
ru: Изменить

en: Login attempt failed for %user.
ru: Ошибка входа в систему для пользователя %user.

en: Add question
ru: Добавить вопрос

en: Questions
ru: Вопросы

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ru: Извините, это имя пользователя или пароль неверны. <a href="@password">Забыли пароль?</a>

en: Number of questions
ru: Количество вопросов
