Security Questions (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Before
th: ก่อน

en: After
th: หลัง

en: Question
th: คำถาม

en: Answer
th: คำตอบ

en: Login attempt failed for %user.
th: %user ล็อกอินไม่สำเร็จ

en: Questions
th: คำถาม

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
th: ชื่อผู้ใช้หรือรหัสผ่านไม่ถูกต้อง <a href="@password">คุณลืมรหัสผ่าน?</a>
