Security Questions (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: Question
af: Vraag

en: Never
af: Nooit

en: User login
af: Aanmelding
