Security Questions (7.x-2.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ
