Security Questions (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Question
ast: Entruga

en: Never
ast: Nunca

en: User login
ast: Nome d'usuariu
