Security Questions (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Question
bg: Въпрос

en: Never
bg: Никога

en: User login
bg: Потребителски вход
